Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HESABIM
POSVEZNE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

GENEL MERKEZ & AR-GE OFİSİ

10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Menderes / İZMİR

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim sok. No:5 Sun Plaza Kat:15 Sarıyer / Maslak / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ & SATIŞ

+90 850 885 29 39 (pbx)

Bayi Tahsilat Sistemi İle Bayi ve Müşterilerinizden Tahsilat Yapın

Posvezne, altyapısı içerisinde bulunan bir çok ödeme metodu ile peşin ve taksitli kredi kartı ödemesi almanızı ve tahsilat yapmanızı sağlayan profesyonel E-Tahsilat Yazılımıdır.

Bayi ve müşterilerinizden tahsilat yapmakta zorlanıyor musunuz?

İsterseniz mobil isterseniz web üzerinden, Posvezne E-Tahsilat Yazılımı ile kolaylıkla tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİ / KAPALI DEVRE
Bayi Tahsilat Sistemini aktif ettiğinizde, web sayfanız (Örneğin, www.firmaodeme.com veya odeme.firmaniz.com.tr gibi..) bayilerinizin kullanıcı adı ve şifre ile bağlanabileceği kapalı devre CRM paneline dönüşür. Bayileriniz sisteme giriş yaparak ödeme yapabilir, daha önceden yaptıkları ödemeleri görebilir, hesap hareketlerini takip edebilirler.

BAYİ SANAL POS ÖZELLİĞİ
Bayilerinize ait web sitelerini API Kullanıcısı olarak tanımlayıp, bayilerinizden tahsilat yapmak maksatlı pos paylaşımı ve pos hizmeti sağlayabilirsiniz.

Örneğin, bayinizi www.sizinbayinizeaitwebsitesi.com adında bir web sitesi var. Bu web sitesinin kurumsal bir web sayfası veya eticaret sayfası olduğunu kabul edelim. Bayinize ait web sitesine API Hesabı oluşturarak pos paylaşımı yapabilirsiniz.

Bu entegrasyon metodu, X sayfada bulunan tahsil edilmesi gereken tutarı PosVezne Ortak Ödeme Sayfası üzerinden tahsil edilmesine olanak sağlamaktadır. Başarılı ve Başarısız işlem olarak geri dönüş entegre ettiğiniz X sayfaya yapılır. Ödeme başarılı yada başarısız olarak entegre ettiğiniz X sayfada tamamlanır.

BAYİLERDEN ÜRÜN BAZLI TAHSİLAT
Ürün ekleyerek veya tahsilat kaydı ekleyerek ürün bazlı tek sayfa üzerinde peşin veya taksitle ödeme kabul edebilirsiniz. E-Ticaret modeli açık ise, eticaret sitesinde ürünleri listeleyebilir, isterseniz liste dışı ürün oluşturarak özel ödeme kabul edebilir, eticaret modeli pasif iken bu modelde ürün linki veya ürüne özel üretilen ödeme linki sayesinde, tek sayfada ödeme kabul edebilir ve tahsilat yapabilirsiniz.

BAYİLERDEN SMS İLE ÖDEME TAHSİLATI
Sisteme tanımlanmış ve eklenen ürünlere ait özel ödeme linkini, ödeme yapacak kullanıcıya panel üzerinden otomatik olarak sms ile ulaştırabilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünlere ait ödemeleri alabileceğiniz gibi, fatura numarası veya kişiye özel olarak eklediğiniz ürünlerin de ödemelerini alabilirsiniz. (Örneğin, “Ali Veli borç ödemesi” veya “748738 nolu fatura ödemesi” gibi..)

Tüm bankaların 3D sanal pos entegrasyonu hazır ve entegre!

Posvezne, tüm bankaların 3D sanal pos entegrasyonu ile hazır fonksiyonel altyapıda gelmektedir. Ek programlamaya ihtiyaç duymadan, saniyeler içerisinde bankanızın size ilettiği bilgileri sisteme tanımlayarak sanal posları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Posvezne E-Tahsilat Yazılımı, aynı anda tüm bankaların posları ile peşin ve taksitli ödeme kabul etmeye uygun olarak programlanmıştır.

Bankanızdan aldığınız taksit vade oranlarını birkaç saniye içerisinde sisteme tanımlayabilir, ek taksit verilerini hemen tanımlayabilirsiniz.

Posvezne ile çok yönlü tahsilat yaparsınız!

Posvezne, içerdiği özellikler sebebi ile fonksiyonel modüler altyapısı ile benzersiz bir yazılım çözümüdür. Ödeme metodları ve kullanım şekilleri ile birlikte yazılım özelliklerini inceleyin..

Tüm soru veya sorularınız için,
0(850) 885 29 39 (pbx) nolu telefonu 10:00 – 18:00 saatleri arasında arayabilir veya Bize Ulaşın sayfası üzerinden bir iletişim mesajı gönderebilirsiniz.