Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HESABIM
POSVEZNE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

GENEL MERKEZ & AR-GE OFİSİ

10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Menderes / İZMİR

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim sok. No:5 Sun Plaza Kat:15 Sarıyer / Maslak / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ & SATIŞ

+90 850 885 29 39 (pbx)

Kurumlar İçin Profesyonel Online Tahsilat Sistemi

Özel, Kamusal veya Yarı Kamusal Kurumlar için hazırlanmış online tahsilat sistemi Posvezne ile kurumunuzun online tahsilat ve dijital dönüşümünü çözebilirsiniz.

Posvezne tüm bankaların sanal pos altyapılarını direkt olarak içerdiği gibi, ödeme aracı kuruluş ile ortak bir çalışma ile Posvezne Pos olarak da hem online tahsilat yazılımı hemde pos çözümü olabilmektedir.

Posvezne hali hazırda bir çok belediye, organize bölge, serbest bölge, vakıf, ticaret odası tarafından kullanılmaktadır. Posvezne kurumunuz veya şirketiniz için online tahsilat çözümü sunarken, maksimum mevduat ve tahsilat yapabilmenizi sağlayacak senaryo ile sistem çözümü sunmaktadır.

ücretsiz sanal pos

Piyasada bulunan online tahsilat sistemleri arasında yapay zeka sunan ve fonksiyonel yapısı gereği tam anlamı ile özelleştirebilen, birden çok ödeme senaryosu sunabilen ve tam anlamıyla bir payment gateway (ödeme istasyonu) olabilen tek yazılımdır ve münhasır özellikleri sebebi ile benzersizdir.

Payment Gateway özelliği sayesine white-label bir ödeme kuruluşu olabilir veya bayilerinize sanal pos sağlayabilirsiniz. Payment Gateway API özelliği Posvezne kullanan kurum veya firmayı bir sanal pos sağlayıcı hale getirebilmektedir.

Sanal Pos’u cari mevduat döngüsü için bayilerinize herhangi bir koşul olmadan sağlayabilirsiniz.

Farklı kurumlara pos hizmeti vermek için herhangi bir ödeme kuruluşu ile ortaklık yapabilir, B.D.D.K dan ödeme kuruluşu başvurusu yaparak ödeme kuruluşu olarak yazılımı kullanabilirsiniz.

Bizimle tanışın, bizden teklif alın veya deneme sürümüne sahip olun. Bize Ulaşın sayfasındaki form aracılığı ile bir iletişim mesajı gönderin.