Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HESABIM
POSVEZNE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

GENEL MERKEZ & AR-GE OFİSİ

10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Menderes / İZMİR

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim sok. No:5 Sun Plaza Kat:15 Sarıyer / Maslak / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ & SATIŞ

+90 850 885 29 39 (pbx)

Online Tahsilat Yazılımı

Posvezne, online tahsilat yazılımı ve online tahsilat altyapısı sağlayan bir finansal teknoloji şirketidir.

Posvezne, sanal pos ödemesi almayı kolaylaştıran, API Servisleri ile bayi/kullanıcı/katılımcı, harici web sayfasından sanal pos ödemesi ve provizyon kabul edebileceğiniz, birbirinden farklı ödeme alma metodları ile tahsilat yapabileceğiniz çok kapsamlı online tahsilat sistemidir.

 

 

Bayi Sanal Pos Paylaşımı (Api), Bayi Tahsilat Sistemi, SMS İle Tahsilat ve dahası..

Posvezne, içerisinde barındırdığı birçok ödeme metodu ile mevduat döngünüzü maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

+ Bayi Sanal Pos Paylaşımı ve Api Servisleri ile bayilerinizin web sayfa veya eticaret sitelerinden ödeme tahsil edebilir, pos paylaşımı yapabilirsiniz,

+ (GOSP) Güvenli Ödeme Api Servisleri ile poslarınız tüm sitelerinize entegre olur, tüm siparişleriniz tek panelde toplanır,

+ Bayi Tahsilat Sistemi olarak kullanabilir, tüm müşteri ve bayilerinizden ödemeleri tahsil edebilirsiniz,

+ SMS İle Ödeme Alma özelliğini kullanarak herhangi bir ödemeyi mobil olarak tahsil edebilirsiniz,

+ Ürün bazlı ödeme alma özelliğini kullanabilir, sisteme ürün ekleyerek ödeme linkini paylaşabilir ve ödemeyi tahsil edebilirsiniz,

+ Bayileriniz altbayilerinden ödeme tahsil edebilir.

 

Bayi Tahsilat Sistemi

Posvezne, Bayilerinizden ve Müşterilerinizden kapalı devre tahsilat yapabileceğiniz bir model sunar.

Bayi Tahsilat Sistemini aktif ettiğinizde, Kapalı devre sistem aktif olur ve bayi veya müşterileriniz kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme bağlanarak ödeme yapabilir, önceden yaptıkları ödemeleri ve hesap hareketlerini kontrol edebilirler.

 

Bayi Sanal Pos Özelliği / Sanal Pos Ortak Ödeme Api Servisler, Pos Paylaşımı

Posvezne Api Servisleri sayesinde, bayilerinize ait web sitelerini API Kullanıcısı olarak tanımlayıp, bayilerinizden cari ödeme toplamak amacı ile pos paylaşımı yapabilir ve pos hizmeti sağlayabilirsiniz.

Örneğin, bayinizi www.sizinbayinizeaitwebsitesi.com adında bir web sitesi var. Bu web sitesinin kurumsal bir web sayfası veya eticaret sayfası olduğunu kabul edelim. Bayinize ait web sitesine API Hesabı oluşturarak pos paylaşımı yapabilirsiniz.

Yada bayiniz Posvezne veya X bir firmadan tahsilat veya bayi sistemi kullanıyor. Bu sisteme de API Hesabı oluşturarak pos sağlayabilirsiniz.

Bu metod ile, bayilerinizin sayfasından gelen pos provizyon ödemelerini bayilerinizin cari hesaplarına yansıtabilir, mevduat döngüsü sağlayabilirsiniz.

Bu entegrasyon metodu, X sayfada bulunan tahsil edilmesi gereken tutarı Posvezne Güvenli Ödeme Sayfası üzerinden tahsil edilmesine olanak sağlamaktadır. Başarılı ve Başarısız işlem olarak geri dönüş entegre ettiğiniz X sayfaya yapılır. Ödeme başarılı yada başarısız olarak entegre ettiğiniz X sayfada tamamlanır.

 

Eticaret Modeli

Posvezne, Ürün bazlı ödeme kabul edebileceğiniz, ürünleri eticaret modelinde sade bir sayfada listeleyebileceğiniz bir model sunar.

Eticaret Modelini aktif ettiğinizde, web sitenizin ana sayfasında eticaret tasarımı ile ürünlerinizi ürün satışı ve eticaret sayfası görüntüsü ile kategoriler halinde listeler ve ürün bazlı ödeme tahsil eder.

Bu modeli kullanarak mevcut olan web sayfalarınız için ayrıca ürün listeleme sayfaları oluşturabilir, mevcut yazılım veya web sayfalarınıza modül üretebilirsiniz.

 

(GOSP) Güvenli Ödeme Sayfası Api Servisleri

Posvezne, Profesyonel API özelliği sayesinde, sahip olduğunuz veya olacağınız tüm siteler için bir ödeme ekranı ve ödeme panelidir.

Herhangi bir yazılıma entegrasyon dökümanı yardımı ile entegre olur ve ödemeleri Güvenli Ödeme Sayfası üzerinden tahsil eder. Tahsilatlarınızı tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

 

SMS İle Tahsilat

Posvezne, SMS İle Tahsilat modeli ile, sms veya whatsapp üzerinden ödeme tahsil etmenizi sağlar.

Önceden sisteme tanımladığınız ve eklediğiniz ürünlerin üzerine gelerek, SMS İLE ÖDEME AL butonuna tıklayıp, ad soyad ve cep telefonu bilgisini yazmanız halinde, sistem bir sms mesajı gönderir, mobil üzerinden tahsilat ekranı açılır ve ödemeyi tahsil eder.ip olabilir, PosVezne yazılımını kullanmaya başladığınız andan itibaren ödeme kabul etmeye başlayabilirsiniz.