Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HESABIM
POSVEZNE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

GENEL MERKEZ & AR-GE OFİSİ

10032 Sok. No: 2/A İTOB Organize Sanayi Bölgesi Menderes / İZMİR

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim sok. No:5 Sun Plaza Kat:15 Sarıyer / Maslak / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ & SATIŞ

+90 850 885 29 39 (pbx)

Posvezne, online tahsilat ve payment gateway altyapısı sağlayan finansal teknoloji şirketidir.

Posvezne, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve 4691 Sayılı kanun kapsamında Teknopark'ta “Yazılım Ar-Ge” faaliyetlerini resmi olarak sürdürmektedir.

Posvezne ödeme teknolojileri üzerine operasyon ve yazılım faaliyeti yürütmek amacı ile 2009 yılında bir grup uzman mali müşavir ve yazılım mühendisi tarafından kurulmuştur.

2009 yılından beri birçok işletme ve kobiye online tahsilat altyapısı sağlamış, Belediye, organize bölge, ticaret odası, üniversite, vakıf ve yarı kamusal kuruluşları ödeme teknolojisi konusunda dijital dönüşüme hazırlamış, Türkiye, Azerbaycan, Arnavutluk, Kazakistan bankaları ve ödeme kuruluşlarına Out-Source olarak teknoloji çözümü üretmiştir.

Posvezne 2012 yılında E-Ticaret Altyapısı olarak AR-GE süreci devam eden Shopplus markasına yatırım yaparak bünyesine katmış ve resmi olarak markalaştırmış, kendi alanında lisanslama modeli konusunda farklı bir model olan Life Time Licence modeli ile markayı günümüze taşımıştır.

Posvezne günümüzde birçok kobi, işletme ve kamu/yarı kamusal kuruluşa tahsilat çözümü sağlamaktadır. Türkiye'de sadece Posvezne tarafından project olarak geliştirilen Payment Marketplace modeli ile Ödeme Aracı Kuruluş projelerini operasyonel ve teknoloji anlamında desteklemekte, aynı şekilde Türkiye'de sadece Posvezne tarafından project olarak geliştirilen Payment Gateway sistemi ile B.D.D.K ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası lisanslı ödeme ve elektronik para kuruluşlarına yazılım teknolojisi üretmektedir.

Know How! Bu bizim işimiz.

Yazılımsal ve operasyonel bir çok kilometre taşını uzun workshop'lar sonucu AR-GE yaparak oluşturduk. Başarımızı operasyonumuzu bir makina gibi çalıştıran özel tarifimize borçluyuz.

İşimiz gücümüz : Para! Para! Para!, Maksimum Mevduat.

İşletmeniz ve kurumunuzun mevduat döngüsünü maksimum seviyeye çıkarmak için o sihirli 3 kelimeyi söylemeye gerek yok. Posvezne ile çalışmanız yeterli.

Finansal Teknoloji, tek işimiz!

Posvezne, ödeme ve sanal pos sistemleri konusunda uzmanlaşmış finansal teknoloji firmasının iştiraki ve markasıdır. Üretim ekibi ve yöneticileri ile bankacılık ve finansal mevzuat konularında ihtisas yapmış dinamikler ile çalışmaktadır.

Ticari Bilgiler

Ünvan : Posvezne Bilgi Teknolojileri Elektronik Ticaret Anonim Şirketi

Genel Müdürlük : ITOB OSB Mah. 10032 Sok. No:2/A İzmir Ekonomi Üniversitesi Bilimpark Teknopark Menderes / İZMİR

Telefon : 0850 885 29 39 (pbx)

Mersis No : 0732158615700001

Vergi Dairesi : Menderes V.D.

Vergi No : 7321586157

Ticaret Odası : İzmir Ticaret Odası / SNO: 218914